AK Parti binalarına yapılan saldırılar Darwinizme ve materyalizme karşı ilmi mücadelenin önemi daha görülür.

DİDEM ÜRER: Hocam, dün bildiğiniz gibi gece, AK Parti Genel Merkezi’ne ve Adalet Bakanlığı’na roketatarlı saldırı olmuştu, Adalet Bakanlığı bahçesinde de iki adet el bombası atıldı. Maddi zarar oldu, bir bayan sadece çok hafif yaralandı.

ADNAN OKTAR: Olur böyle delikanlılıkta öyle şeyler, hiçbir şey olmaz.

DİDEM ÜRER: Az önce DHKP-C üstlenmiş bu olayı.

ADNAN OKTAR: Evet üstlenmesi önemli değil, olay da önemli değil, bunlar milleti daha pekiştirir daha şevklendirir daha İttihad-ı İslam’a karşı arzuyu arttırır, riski daha çok gösterir, Darwinizme ve materyalizme karşı mücadelenin önemini devlet daha çok görür, kardeşlerimiz daha çok görür, milletimiz daha çok görür. Çünkü terör örgütleri hepsi Darwinist ve materyalistler. Darwinist, materyalist eğitim sonucunda oluşan örgütler. Yani zemin olarak, Darwinizm ve materyalizm zemininden kaynaklanıyor bu örgütler. Darwinizm, materyalizm yok edilirse, bu örgütler de yok olur, dolayısıyla bu tip olaylar da olmaz. İvedilikle Darwinizmin, materyalizmin etkisiz hale getirilmesi gerekiyor. O zaman hiç sıkıntı da, olmaz zorluk da olmaz.

http://harunyahya.org/tr/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/160163/AK-Parti-binalarina-yapilan-saldirilar-Darwinizme-ve-materyalizme-karsi-ilmi-mucadelenin-onemi-daha-gorulur

About the author