CHP’deki değişiklikler güzel bir de Darwinizme karşı olduklarını bilimsel bir dille açıklamalılar.

DİDEM ÜRER: Sizin CHP’ye, dine, cemaatlere ve mukaddesata sahip çıkan bir yapı geliştirmesi yönündeki tavsiyelerinizden sonra CHP’de büyük değişiklikler oldu. Gazeteler bu durumu “bir haller oldu CHP’ye” manşetiyle verdiler.

ADNAN OKTAR: Niye işte nurlanmış. Haline olmuş, iyi olmuş güzel olmuş.

DİDEM ÜRER: Sayın Baykal, Fas’ta Fethullan Hocamız’ın okullarını gezerek buradaki çalışmalara övgüler yağdırdı. “Bu çalışmaları yapanlara şükranlarını sunduğunu” belirtti. Fethullah Hocamız’ın cemaatinin Amerika’da organize ettiği bir toplantıya dört CHP Milletvekili katılma kararı aldı. Ayrıca CHP kadın kolları Giresun’da sokaktaki yaşlı teyzelere, annelere 2000 adet türban ve başörtüsü dağıttı. Kendilerine, “siz başörtüsüne karşı değil misiniz” diye soran basın mensuplarına ise, “biz CHP olarak insanların kıyafetlerinden dolayı yargılanmasına karşıyız. Başörtüsüne asla karşı değiliz. Biz toplumdaki yanlış algılamalara karşıyız” şeklinde cevap verdiler.

ADNAN OKTAR: Çok güzel, baya güzel. Ben CHP’ye garanti veriyorum; Darwinizme-materyalizme karşı olduklarını bilimsel bir dille açıklasınlar, iddia edilen Ergenekon terör örgütü gibi derin devlet yapılanmalarına karşı olduklarını açıklasınlar. Darbelere karşı olduklarını açıkladılar, birkaç kere iyi vurguladılar aslında. O iyi tamam. Yine vurgulayabilirler, bir şey kaybedilmez. Bu iyice duyulsun. Fakat materyalist-Darwinist çizgiye açıkça tavır koyan hiçbir parti olmadı Türkiye’de. Bunu CHP yaparsa tarihe geçer, çok büyük olay olur. Dünya çapında bir olay olur. “Darwinizm-materyalizm safsatasıyla gençliği zehirlettirmeyiz. Doğruları gençlerimizin öğrenmesini istiyoruz. Gerçek bilimin, geçek bilimsel delillerin gençlerimize sunulmasını istiyoruz” desinler, şahlanır CHP. Ben yüzde 70 oy garantisi veriyorum. Her dediğim çıkıyor. Bana inansınlar. Bu da olur, inşaAllah.

http://harunyahya.org/tr/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/160003/CHP’deki-degisiklikler-guzel-bir-de-Darwinizme-karsi-olduklarini-bilimsel-bir-dille-aciklamalilar

About the author