“Güneydoğu’da komünizmin olmaması PKK için de bir nimettir”

 

DİDEM ÜRER: Çok sayıda PKK’lı Twitter ve Facebook’ta Diyarbakır’daki ‘Komünist Kürdistan Tehlikesi’ kitabının dağıtımı çalışmasını duyuruyor.

ADNAN OKTAR: Komünizmin Güneydoğu’da olmaması PKK için bir nimettir. PKK’ya da dehşet saçar komünizm. Yani onların zannettiği gibi olmaz. Mahvederler; milleti de mahvederler, kendilerini de mahvederler. Yani orada tek bir canlı varlık kalmaz Allah esirgesin.

Komünizm olacağına İttihad-ı İslam olsun. Sanat olsun, demokrasi olsun, özgürlük olsun, güzellikler olsun. Niye komünizm? Niye komünist diktatörlük? Niye vahşet? Kürt kardeşlerimiz dindardır. Bütün evliyalar, alimler hep Güneydoğu’dan çıkar. Bırakın dindar, özgür, rahat yaşasınlar. Onuruna düşkün insanlar, şerefine düşkün insanlardır Güneydoğu halkı, bütün Anadolu’muz gibi, bütün Türkiye gibi. Huzur içerisinde, refah içerisinde, neşe içerisinde, dindarca, Allah’ı severek yaşasınlar. Dindarlıklarına da bizim, hiç kimse için diyorum, hiç kimse için yön vermemize gerek yok. Bizim milletimizin inancına bırakmak lazım. Yani herkes istediğinde ilmihali alır okur. Neyin doğru, neyin eğri olduğunu internetten de öğrenebilir; televizyondan, babasından, annesinden öğrenir. Onun için bu tip üsluplardan kaçınmak lazım. (Adnan Oktar, A9 TV, 19 Haziran 2013)

http://harunyahya.org/tr/Adnan-Oktardan-gunluk-yorumlar/164524/“Guneydogu’da-komunizmin-olmamasi-PKK-icin-de-bir-nimettir”

About the author