Komünist Düşünce Ayaklanma Provası Yapıyor

18 Haziran 2013, Enson Haber

Yiğit Bulut’a Haber Türk’te Başbakanın polisi daha da güçlendirecekleri yönündeki açıklaması soruldu. Yiğit Bulut şöyle cevap verdi:

“Bu olaylar daha birinci dalgaydı. Bu dalgaların ikinci ve üçüncülerinin gelebileceğini düşünüyorum. Bu, suikastlar şeklinde yada terör şeklinde olabilir. Bu nedenle polisin zorunlu olarak kullanıldığı durumlarda çok güçlü olması gerekir. Bu kadar kalabalık bir yerde 40 bin polisle önlem alınması çok zor. Polisin güçlü olması demek, polisin her an kullanılacağı anlamına gelmez”

/*****************/

A9 TV, 7 Haziran 2013

ADNAN OKTAR: Keskin bir üsluptan ziyade yatıştırıcı bir üslup daha hoş olur. Çünkü bir prova olduğu anlaşılıyor. Bir ayaklanma provası olduğu anlaşılıyor. Fakat işte silahlı gücü olmadığı için ayaklananların, belirli bir derecede kalmış oluyor. Ama ne yapabiliriz, nasıl edebiliriz onları düşünüyorlar benim gördüğüm. Nasıl yapılabilir? Birkaç kere daha denediler. Devletin refleksine bakıyorlar. Devlet ne yapar acaba? Yani kimler, nasıl karşı koyacaklar? Hafif hafif yoklama getiriyorlar benim gördüğüm. Bu olmaz.


A9 TV, 2 Haziran 2013

ADNAN OKTAR: Bunlarda bir mühendislik çalışması yapılıyor, sosyal mühendislik çalışması. Mesela “Türk halkının hassas damarları nelerdir?” bir bir çıkarılır, “En etkili söz hangisidir?” bunlar çıkarılır, halk test edilir. Mesela,“Hangi söze göre hareket edecek?” Ondan sonra ayaklanma başlar.

Bölmek için de çeşitli çalışmalar yapıyorlar. Çeşitli yoklamalar yapıyorlar. Bu provokasyonlar falan da şu an deneme yani zemin yoklama yapıyorlar. İlerisine yatırım yapıyorlar. Milleti tanımadıkları için de hata yapıyorlar. Bizim milletimiz cumhuriyetin bekçisidir, demokrasinin bekçisidir. Aklıselim sahibidir. Çılgınlığa prim vermez.

 

http://harunyahya.org/tr/Adnan-Oktar-Ne-Demisti-Ne-Oldu/164478/Komunist-Dusunce-Ayaklanma-Provasi-Yapiyor

About the author