Kürt halkını istismar eden bir avuç ateist

Haber Vaktim, 22 Ağustos 2012

Yeni Akit’ten Ali Karahasanoğlu: “Bir avuç ateist, Kürtleri istismar ediyor. Onları, kendilerine yabancılaştırmaya çalışıyor. Kürt halkına bakıyorsunuz: İnançlı..Kürt halkının seçtiği milletvekillerine bakıyorsunuz: Hemen hepsi ateist.

Kürtlerin sürekli gündemde olduğu olumsuz olaylara bakıyorsunuz, hepsinin merkezinde sosyalist inançsızlar var!Gerçek Kürtlerle, sürekli tartışılan ve Kürtleri temsil ettiği ileri sürülen Kürtler arasında dağlar kadar fark var.. Çare; Kürt vatandaşlarımızı, bir avuç ateistin elinden kurtarmaktır...”

/*****************/

Iğdır Tv/ 28 Ağustos 2008Adnan Oktar: BİR KERE GÜNEYDOĞU DİNDAR, EFENDİ VE ÇOK AKLI BAŞINDA İNSANLARDAN OLUŞUYOR. Bu ateist masonları kızdırdı. Ne yapabiliriz, Güneydoğu insanının elinden dini alalım? Yani nasıl dinsiz yapalım? Bu dindarlıklarını nasıl ortadan kaldıralım? Çünkü bütün âlimler, bütün takva kişiler genelinde Güneydoğu’dan çıkmıştır. Said Nursi Hazretleri benim mürşidimdir, hocamdır. O da Kürt’tür. Kürt kökenlidir ve Güneydoğu’dan çıkmıştır. Bunu bir tehlike olarak ateist masonluk değerlendi benim anladığım. KÜRT İNSANINI DİNİNDEN, MUKADDESATINDAN, MANEVİYATINDAN UZAKLAŞTIRMAK İÇİN PKK ÖRGÜTÜNÜ KURDULAR VE ONLARA BU GARİP DÜŞÜNCEYİ ZORLA VE ŞİDDET KULLANARAK, İKNA ETMEYE ÇALIŞTILAR, BUNU DAYATTILAR ADETA. Ama Kürtler yiğit insanlardır. Öyle korkmayla, yılmayla falan vazgeçmezler. Allah’a şükür. Şiddetle direniyorlar, halen bile direniyorlar. Ki muazzam bir baskı olmasına rağmen. Yabancı ülkelerin muazzam baskısına rağmen, yine Allah’a şükür dinlerinde, diyanetlerinde kararlılar.  http://harunyahya.org/tr/Adnan-Oktar-Ne-Demisti-Ne-Oldu/149588/Kurt-halkini-istismar-eden-bir-avuc-ateist

About the author